Rejestracja: pn.–pt. 8.00–20.00, sb. 8.00–14.00

  •  697 78 40 33
  •  12 272 06 13
  • centrum@psychoterapii.pl

lek. med. Joanna Cyza-Ślązak

Ukończyłam studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie zakończyłam rezydenturę z psychiatrii w Szpitalu im. Dr J. Babińskiego w Krakowie i uzyskałam tytuł specjalisty psychiatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na oddziałach szpitalnych, w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Szpitalu im. Dr J. Babińskiego – Poradni ogólnopsychiatrycznej i leczenia uzależnień i współuzależnień (WOTUW), w Myśleniacach w Centrum Psychoterapii oraz Podstawowej Opiece Zdrowotnej jako lekarz pierwszego kontaktu w Sieprawiu i Sidzinie oraz środowiskowym leczeniu psychiatrycznym w Skawinie.

Zajmuję się leczeniem zaburzeń nastroju, zespołów lękowych, schizofrenii i innych zaburzeń psychotycznych, zaburzeń adaptacyjnych, zespołów otępiennych, psychogeriatrią oraz psychosomatyką (leczenie bólu przewlekłego, zespół jelita drażliwego, fibromialgia, zaburzenia psychiczne towarzyszące chorobom przewlekłym), uzależnieniem od leków (np. benzodiazepin) i alkoholu.

Na pierwszą wizytę proszę zabrać ze sobą posiadaną dokumentację medyczną: wypisy ze szpitali, aktualne badania laboratoryjne, listę leków aktualnie zażywanych, w tym leki kupowane bez recepty.

 

Tu jesteśmy

Adres
32-400 Myślenice
ul. Pardyaka 5/4
Telefon
697 78 40 33
12 272 06 13